-43%
14,00 8,00
Skladom

-
+

Motivačný náramok s helmou bojovníka. Vojaci Sparty patrili k najlepšie pripraveným a vycvičeným vojakom v dejinách. V antickom svete patrili k najobávanejším armádam. Preto je dnes Spartan symbolom disciplíny a posúvania vlastných hraníc. Je pre ľudí, ktorí radi prijímajú výzvy a posúvajú sa dopredu húževnatosťou, odhodlaním a tvrdou prácou. Hodnoty, ktoré vyznávajú sú vynikajúca kondícia, jasný cieľ a disciplína.

korálky z čierneho achátu, ktoré majú priemer cca 8 mm a v strede je korálka v tvare spartanskej helmy zlatej alebo striebornej farby, vykladaná čiernymi kryštálikmi, ktorá má rozmery cca 11,7 x 10,2 mm. Náramok môžete nosiť samostatne, alebo ho môžete aj kombinovať s inými náramkami. Náramok má obvod cca 20 cm a je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosí.

Čierny achát je kameň rovnováhy a sebadôvery. Zosilňuje pocit istoty vo svoje schopnosti a dodáva odvahu stáť si za vlastnými rozhodnutiami. Vyrovnáva rozumovú, citovú a telesnú zložku. Ste k sebe samému viac úprimný a tak prekonávate vnútorný boj medzi negatívnymi a pozitívnymi myšlienkami.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré