-43%
14,00 8,00
Skladom

-
+

Náramok proti urieknutiu s ochrannou rukou Hamsa, známa aj ako "Ruka Fatimy", je ochranný predmet. Tento symbol patrí medzi obľúbené amulety na svete. Uprostred dlane je symbol ľudského oka, ktorý odkazuje k božskej intuícii a prozreteľnosti. Tri vztýčené prsty sú znamením, že prináša šťastie. Majiteľovi prináša taktiež aj energetické liečenie, chráni dušu a myseľ od negativity dnešného rýchleho sveta. Náramok ponúkame s ochrannou rukou v zlatej alebo striebornej farbe.

Slnečný kameň vnáša do života prináša hlboké spojenie so svetlom a liečivou silou Slnka, preto prináša do nášho života svetlo a radosť. Zvyšuje našu úroveň intuície a pomáha nabrať nové sily. Tým, že prináša svetlo a novú energiu, umožňuje nášmu skutočnému ja, aby sa šťastne rozžiarilo.

Má korálky aj zo sopečného kameňa, ktoré majú priemer cca 8 mm. Sopečný kameň sa považuje za ochranný a pomáha uzdravovaniu, a tak isto odráža fyzické a psychické útoky. Obvod náramku je približne 18 cm a je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosí.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré