15,00
Skladom

-
+

Lev je symbolom vodcovstva, pravdy, vznešenosti a sily. Hlavným posolstvom leva je byť hrdý na to, kto sme. Jeho pokojné vystupovanie je vyvážené dravosťou, najmä, ak ide o rodinu. Vie rýchlo a správne jednať, ak prídu výzvy. Náramok s levom pomáha využívať vlastné schopnosti a vlastnosti v náš prospech.

Náramok má korálky z červeného jaspisu s priemerom cca 9 mm, uprostred jehlava leva striebornej alebo zlatej farby.Obvod náramku je približne 20 cm, navyše je na gumičke, takže si ho pohodlne dáte na ruku.

Červený jaspis aktivuje pevnú vôľu, trpezlivosť, sebadôveru a odvahu ktoré sú dôležité pre tie správne rozhodnutia. Indiáni verili, že jaspis je krvou zeme, pre svoju farbu. A práve preto ho považovali za najlepší kameň pre spojenie so zemskou energiou.Svojmu nositeľovi prináša v emocionálne a duševne náročných obdobiach vnútorný pokoj a pomáha prekonať veľký stres. Je to kameň "úplnej starostlivosti", vedie k skromnosti, súcitu, pochopeniu a vytrvalosti. Dodáva človeku odvahu postaviť sa vlastným problémom.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré